Žaluzie, rolety a stínící technika od roku 1993

Důvěru jsme také dostali již poněkolikáté od paní,která společně s rodinou zdárně dokončuje rodinný dům v Nové Vsi.

Museli jsme řešit dle představ zákazníka zastínění šikmých stěn s balkónovou sestavou tak,aby ani uprostřed nebyl žádný průsvit ani ovládací prvek a tak,aby po stažení látek byla balkonová sestava i šikmé okno zcela volné,jako kdyby tam žádné žaluzie nebyly.

Jaké tedy řešení z naší strany bylo??? Šikmá žaluzie má svoje vlastní ovládání a nosník – látky se stahují  směrem dolů,ale tak,aby neležely na zemi. Na druhém zbylém nosníku jsou zavěšeny 2 výšky látek a stahují se směrem  ke stěně. Jak vidíte na obrázku,po zatemnění je tato sestava nejen velmi hezká,ale i plně funkční,bez průsvitů a vytváří takový celek,jako kdyby to byla žaluzie z jednoho kusu.

Zákazník byl spokojen a netrvalo ani měsíc a už nám volal pro dokončení zastínění,bylo nutno zastínit ještě atypická lichoběžníková okna horizontálními žaluziemi a rovné plochy dalšími vertikálními žaluziemi.

Dnes jsme byli doměřovat třetí – finální fázi zastínění a na jaře se ozve opět pro zasíťování oken a dveří proti hmyzu a bude požadovat i markýzu na terasu.

Z vyjádření tohoto našeho zákazníka:

“ S firmou Žaluzie Koblížek jsem velmi spokojena. Cením si i vysoké profesionality – doporučení a realizací firmy v detailech, např.že mám v rizikových plochách (koupelna,záchod,kotelna,garáž) žaluzie s hliníkovým nosníkem,tudíž mi vlivem větší koncentrace vlhka nikdy nezrezaví,sousedka má nosníky běžné kovové a již po třech letech zkorodované na výměnu,tudíž pro ni další rozčarování a neočekávané investice.
Už tady byl můj bankéř a zastínění od firmy Žaluzie Koblížek se mu velmi líbilo.Proto předávám vizitku.
Jsem si jista,že firma nezklame ani jeho nároky. Děkuji “

Na důkaz kvality našich výrobků poskytuje firma Žaluzie Koblížek  36 měsíců záruky 🙂