Žaluzie, rolety a stínící technika od roku 1993

Povíme Vám příběh jedné paní , která byla zoufalá do doby, než shodou náhod poznala naši firmu.

Tato paní měla v zasklené lodžii  roky teplotu přes padesát stupňů, vyzkoušela snad všechny druhy vnitřního zastínění – viz foto, ale nikdy se jí nepodařilo eliminovat tyto „TROPY “ v lodžii.
Paní oslovila 15 firem a těchto 15 firem jí řeklo, že na její typ lodžie neexistuje žádné venkovní zastínění, protože by montáž a prvky zastínění zasahovaly do pojezdů skel a tudíž by je znefunkčnily.  Jenže jednoho dne  zahlédla při procházce zastíněnou lodžii venkovními žaluziemi  v nedalekém domě. Osmělila se a neváhala zazvonit na byt, kde byla tato lodžie osazena venkovními žaluziemi naší firmou.

Paní majitelka jí prozradila kontakty na nás a vyjádřila spokojenost nad naším přístupem i zastíněním lodžie. Pak už to bylo jednoduché.

Oslovila nás s prosbou stejného zastínění lodžie jako u paní, u které se přesvědčila o pořešení odstranění tropů z lodžie. A za měsíc od telefonátu bylo hotovo. Obě dámy jsou tedy spokojeny s naším zastíněním. My jsme totiž to místo, kde a jak ukotvit žaluzie, aby nevadily pojezdům skel , našli.

Shlédněte tedy opravdové a funkční zastínění proti nesnesitelnému až tropickému teplu ve sklenících zvaných  Zasklené lodžie

Oběma dámám za důvěru děkujeme a těšíme se na další spolupráci.  Pokud také nemůžete ve Vaší lodžii dýchat a dusíte se, nemusíte volat doktora , zavolejte nám na  číslo 602 733 688 – dá se vyřešit hodně věcí.  Děkujeme   🙂