Žaluzie, rolety a stínící technika od roku 1993
Tags:

V polovině června jsme byli osloveni paní majitelkou vinotéky v Kuřimi,abychom jí dodali nad okýnko  prodejny vyhlášené točené zmrzliny markýzu, jelikož zákazníci ve frontě na zmrzlinu trpí  přílišným slunečním svitem,avšak byli jsme upozornění,že si zmrzlinu berou i zákazníci přímo z okýnek svých automobilů, proto nesmí být výsuv markýzy moc hluboký.

Náš návrh byl tedy jasný: Výsuv 1,5 metru a na šířce z každé strany přetáhnout metr. Dílo se podařilo a posuďte sami jak.

Dále nás oslovila naše stálá zákaznice z Ivančic, poté, co jsme jí úspěšně nedávno vyřešili zastínění perforovanými markýzami na střešních oknech,přišly na řadu markýzy na terase i dole na verandě, zde byl problém,že jsme museli vrtat otvory v místech,kde je zrovna I profil železného překladu, byla to dřina,ale nakonec se obě markýzy podařilo ukotvit k maximální spokojenosti zákazníka.

Dále jsme koncem června instalovali ještě další 2 markýzy, jednu dokonce o šířce 5.7 m a výsuvem 3,6 , druhou s komplikovanou montáží, do, přes 12ti cm zateplení, dutých cihel, tato montáž byla velmi náročná, avšak povedla se.
Jelikož si zákazníci nepřáli jakékoli zveřejnění, respektujeme tímto jejich rozhodnutí.

My jen dodáváme,že i tito velmi nároční zákazníci vyslovili spokojenost s naší firmou.