Žaluzie, rolety a stínící technika od roku 1993

U tohoto pána jsme dělali již 3 pozice venkovek před pár měsíci. Zákazník se rozhodl opatřit stíněním Z90 i horní patro a ještě ho mrzelo, že díky žaluziím neměl možnost jakéhokoli zasíťování francouzských dveří. Společně jsme proto vymysleli, že původní žaluzii, která byla ukotvena ve francouzském okně, zkrátíme a namontujeme ji do patra do ložnice, jelikož šířka je stejná.

A místo ní budeme instalovat novou žaluzii ne na francouzské okno, ale na fasádu kolem tohoto okna. Tímto krokem jsme docílili možnost zasíťování francouzských  dveří posuvnými síťovými dveřmi, které jsme dnes také panu majiteli dodali. Po dohodě je však budeme instalovat až na jaře, jelikož již hmyz moc nelétá. Následně jsme přidali ještě jednu žaluzii do patra na straně do ulice.

Tímto krokem jsme kompletně pořešili stínění i zasíťování celého domu. Každé patro má svoje dálkové ovládání a majitel může polohovat po jedné žaluzii nebo jedním stiskem všechny dohromady.

Zákazník mi projevil opětovnou důvěru a toho si velmi cením. Tímto velmi děkuji za povedenou zakázku k oboustranné spokojenosti.  Pokud řešíte podobné stínění domu, neváhejte mi zavolat

A jak se zakázka povedla, shlédněte na pár fotografiích i přiloženém videu