Žaluzie, rolety a stínící technika od roku 1993

Naše předchozí venkovky v Brně shlédl tento zákazník. Následně nám zavolal, že by se mu na jeho novém domě taky líbily tyto žaluzie Z90.

Zákazník měl udělanou neskutečnou přípravu překlady HELUZ a rovné venkovní špalety, nic tedy nebránilo nadstandartnímu provedení – zapustit vodící prvky do špalet a zakrýt náviny do fasády – zde se tedy vůbec nezmění průhled oknem a odpadají i krycí plechy – je to nejlepší možné řešení ukotvení žaluzií do nového domu.

Zákazník preferoval ruční ovládání,  museli jsme  řešit jak a kam jej ukotvit – tato operace není nikdy jednoduchá a vyžaduje přesnost a dobrou znalost problematiky – po teoretické domluvě jsme tedy započali s přípravami a nejprve pomoci lešení ukotvili pouzdra zaomítacích lišt – lešením jsme nedopustili vniknutí vyříznutého polystyrénu do domu, jehož tisíce zrnek by majitel neuklidil ani po měsíci.

Po zatvrdnutí pouzder jsme začali s velmi přesným zaměřením samotných žaluzií – zde je na šířce  tolerance pouze max 2 mm  – jde  tedy o to ,aby zaomítací lišty byly velmi pečlivě a přesně osazeny

Ve třetí fázi jsme usadili a doladili samotné žaluzie v krásné titanové barvě.

Zákazník po celkové operaci vyjádřil spokojenost a na důkaz toho nám ještě doporučil další, nemalou zakázku pro jeho kamaráda, který naši práci bezprostředně shlédl a osahal si funkčnost

Jeho zakázka však bude s motory a dálkovým ovládáním a my se na jeho zavolání upřímně těšíme.

Děkujeme a přikládáme výsledek ve formě několika inspirativních snímků –   🙂