Žaluzie, rolety a stínící technika od roku 1993
Tags:

Začátkem února jsme byli osloveni majitelem domu v Letkovicích, jeho rolety s plastovými lamelami již pomaličku dosluhovaly, bylo tedy na čase je vyměnit. Poté, co oslovil několik firem, jsme mu udělali nabídku taktéž, zvolili metodu rolety s polyuretanem vyplněnou hliníkovou lamelou, zákazníkovi jsme taktéž nabídli výraznou zimní slevu. Poté jsme tento konkurz vyhráli. Nic tedy nebránilo realizaci.

Jelikož jsou dnes boxy s jinými rozměry jako měl původní boxy pan majitel, bylo nutno vyvrtat nové díry z venku,ale zachovat stávající otvory pro vyústění vytahovacích prvků. Tato operace vyžaduje opravdu dlouholeté zkušenosti, je nutno se také vyhnout pantům okenních křídel a docílit přesného vyústění k ukotvení průchodových pružin a kladkového ovládacího segmentu.
To je základním kámenem úspěšné realizace, v opačném případě se může vytahovací šňůra od začátku sdírat a výrazně tak omezit životnost ovládání

Nakonec po pečlivé a neuspěchané montáži vše dobře dopadlo a společně jsme vyjádřili spokojenost.

S čím ?  S výraznější estetikou,skvělou  funkčností a nezanedbatelnou úsporou tepelné energie, která zákazníka teprve čeká.

Za důvěru velmi děkujeme 🙂