Žaluzie, rolety a stínící technika od roku 1993

Jako vždy  jsme rádi za důvěru. Tentokrát jsme pomohli vyřešit problém s okny, kdy nám zákazník sdělil,že by potřeboval zkorigovat teplo v létě a teplotu v domě v zimních měsících. Jeho původní záměr vyřešit terasu 6ti metrovou markýzou jsme po společném dialogu zavrhli a navrhli řešení osadit okna venkovními roletami s tepelnou hliníkovou lamelou vyplněnou polyuretanovou výplní. Zákazník vybral lamelu ve zlatém dubu a po dohodě již nic nebránilo realizaci.

Po  10. dnech jsme tedy přijeli s roletami a náhle se objevil velmi zdatný pomocník v podobě mladé slečny – dcery pana majitele, která s námi celý den pestře a netradičně prožila její prázdninový den. Nakonec jsme ještě vyplnili poslední přání zákazníka – osadili vstup na terasu krásnými síťovými dveřmi – konečně se dočkal, když mu tuto zakázku již rok jedna firma slibovala, ale k realizaci vůbec nedošlo.

Slečna nám byla po celou dobu při ruce a výrazně napomohla i urychlila úspěšnou realizaci celé zakázky v ne zrovna přívětivém počasí
A my jí na tomto místě děkujeme,ale i za hezký dárek, který nám ručně vyrobila 🙂  Slečně jsme slíbili, že bude na stránkách a její přání tímto plníme.

Shlédněte  tedy tuto povedenou zakázku na pár fotografiích. Rodině naše firma děkuje za důvěru a doufejme,že i úspěšně vyřešíme stejné zastínění o patro níže u rodičů

Děkujeme  🙂 . V případě zájmu o jakékoli zastínění volejte 602 733 688