Žaluzie, rolety a stínící technika od roku 1993

Dnes jsme zdárně dokončili montáž venkovní rolety u pana majitele, kterému jsme před časem nahradili nevyhovující markýzu z obchoďáku moderní 6ti metrovou markýzou s motorem a dálkovým ovládáním (viz předchozí reference).

Náš zákazník si nepřál,aby se jakkoli zmenšil průhled okna,proto jsme navrhli řešení umístit navíjecí box přesně nad okenní špaletu a taktéž vodící nohy umístit těsně vedle konce okenního výklenku.

Výrobě i montáži tedy předcházelo velmi přesné měření,tak abychom dosáhli výsledného efektu. Bylo též nutno protáhnout do kuchyně elektrický kabel od motoru rolety, proto jsme byli nuceni vyvrtat jeden otvor celou zdí, abychom těsně vyústili u vnitřní zásuvky,ale zároveň neprovrtali elektrické vedení. Bylo též velmi nutné rozměřit otvory pro navrtání noh do fasády tak, aby byly v naprosté rovině.

Montáž nebyla jednoduchá, posuďte tedy sami, jak se obě zmotorizované zakázky povedly. Zakázka je natolik inspirující, že jsme pro Vás tentokrát připravili mimo pár fotografií malé instruktážní video nejen z realizace rolety, ale i ukázku, jak pracuje markýza ovládaná moderně a bez použití jakékoli fyzické síly i námahy.

Panu majiteli za důvěru velmi děkujeme a pokud řešíte zastínění podobnými prvky, neváhejte se na firmu Žaluzie Koblížek s důvěrou
obrátit, jsme Vám k dispozici na telefonním čísle 602 733 688 nebo na mailové adrese impressario@seznam.cz   DĚKUJEME 🙂