Žaluzie, rolety a stínící technika od roku 1993

Jestliže jsme v lednu v této budově ve spodním patře již prováděli Iso kompakt žaluzie pro ČOV Ivančice,byli jsme také přizváni do výběrového řízení pro realizaci vertikálních žaluzií – tentokrát v horním patře budovy. Jednalo se o zastínění kancelářských prostor a zasedací místnosti pro Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice.

Řešení bylo několik – od uchycení na zeď s nevzhlednými konzolami až po montáž do stropu. Vedení se nakonec přiklonilo k našemu řešení  – tedy montáže do stropu a využilo tak našich letitých zkušeností s upevněním do sádrokartonových podhledů. Obavy konkurence z možného prověšování této varianty se nepotvrdily a vy se nyní můžete podívat, jak se nám dílo povedlo.
Velkou plochu v zasedací místnosti jsme osadili třemi na sobě nezávislými žaluziemi s vlastním ovládáním tak,že po zatemnění tato plocha vypadá díky prvku překrytí jako jeden celek. Do kuchyňky a  jídelny jsme kvůli větší koncentraci vlhkosti po dohodě instalovali hliníkové Iso kompakt žaluzie.

Za důvěru vedení Svazku děkujeme a doufáme, že jim žaluzie od firmy Žaluzie Koblížek zpříjemní pracovní prostředí a budou dlouhou dobu bezchybně sloužit. Důkazem kvality našich výrobků je i prodloužená 3 roční záruka,kterou poskytujeme všem našim klientům 🙂