Žaluzie, rolety a stínící technika od roku 1993
Tags:

Zavolal nám pan majitel čerstvé dřevostavby z Rosic z požadavkem zastínit dům. Jeho paní však trvala na tom,že žaluzie nechce a preferovala v každém případě rolety. Vzhledem k vyšší výšce francouzského okna jsme společně vyřadili látku s pogumováním tzv. Black – out a vybrali pěknou tmavě hnědou látku,která dostatečně zastíní a poskytne kýžený efekt.

Vzhledem k tomu, že francouzské okno je ze dvou dílů, i rolety jsme museli kvůli tíze vytahování rozpůlit a rozměřit tak,aby na sebe plynule navazovaly. Tato práce byla tudíž většinou o bublinách na vodní váze. Paní si navíc kvůli estetice přála,abychom roletu ukotvili přesně ve středu výšky stěny nad oknem.

Vzhledem k tomu,že stěny jsou sádrokartonové, uchycení bylo rozměřeno a realizováno s nesmírnou pečlivostí a  za použití našich letitých fíglů.
Za zmínku stojí i odvíjení od stěny,které nejen že schová navíjecí buben, ale i zajistí,že dveře při ventilaci nedřou o látku rolety. 🙂

Jak se toto dílo podařilo,posuďte sami z přiložených fotografií, paní se po realizaci zmínila o pokračování v horním patře a to je signál,který poukazuje na to, že byla paní s naší prací spokojena. A my děkujeme za důvěru. pokud řešíte podobné zastínění,neváhejte nás na telefonním čísle
602 733 688 kontaktovat. 🙂