Žaluzie, rolety a stínící technika od roku 1993

Oslovil nás zástupce majitelů nových 10 bytů v lokalitě Zastávka u Brna zda – li bychom jim provedli zastínění a zasíťování oken.
Jelikož jejich dům bezprostředně sousedí s lesíkem,je logické,že hmyz bude denodenně útočit na jejich pohodlí.
Síťové dveře jsme tedy volili z velmi kvalitních extrudovaných profilů s důrazem na precizní montáž.Použili jsme dveře bez plastových rohů  (viz foto v detailech),abychom zamezili nežádoucímu prověšování(padání).  Profil je tedy říznut na 45 stupňů a plastové výstuhové rohy jsou osazeny uvnitř profilu,tím jsme docílili dvojitého jištění proti prověšování a maximální možné kvality výrobku. Dále jsou dveře osazeny magnety, samozavíracími panty a madly zvenku i zevnitř pro maximální komfort použití. Samozřejmostí je stabilizační příčka osazená ve stejné výšce stávajících balkonových dveří.Tím je docíleno mimo kvalitu a funkčnost i maximum estetiky. S perfektní povrchovou úpravou vypadají tyto síťové dveře doslova nádherně.
Tím,že jsme realizovali všech 10 bytů majitelé ušetřili celou jednu třetinu běžné ceny a mají důvod ke spokojenosti. Mají kvalitu za super cenu.
Naše firma  Žaluzie Koblížek důvěru oplácí také prodlouženou 36 měsíční zárukou.

Současně se zasíťováním jsme do několika bytů instalovali naše kvalitní Iso kompakt žaluzie s půlkulatými nosníky.