Žaluzie, rolety a stínící technika od roku 1993

Tentokrát nás oslovila paní, které jsme před časem dávali do pořádku žaluzie, některé opravou a některé potřebovaly i vyměnit za nové,do budoucna nepoměrně hezčí s krásnými půlkulatými nosníky.

Poté, co paní zjistila,že se dají věci dělat estetičtěji i pečlivěji oslovila nás z důvodu potřeby zasíťování bytu proti komárům a dotěrnému hmyzu.

Osadili jsme tedy balkonové dveře kvalitními  síťovými dveřmi s nádherně lakovaným povrchem a dvojitým jištěním v rozích proti svěšování, museli jsme řešit i nestandartní montáž pantů a z důvodu toho,že vlivem zateplení fasády paní neměla pro montáž skoro žádné místo,museli jsme si je udělat mírným zasekáním do fasády. Dveře díky samozavíracím pantům sami dovírají a samozřejmostí je i stabilizační příčka v přesné výšce příčky stávajících balkonových dveří. Toto jsou vše naše standarty, zatímco u některých již nadstandarty s příplatky.

Poté jsme přidali madla a magnety, které nám zajistí nežádoucí a nechtěné otevření dveří vlivem silných a častých větrů v této lokalitě (5.patro otevřeného domu).

Paní byla tak nadšena, že se zmínila přátelům v zaměstnání a Ti nám obratem volali a poptávali stejné produkty, které u nich momentálně realizujeme

A my paní z Bohunic moc děkujeme za důvěru,věříme,že nezklameme v přístupu ani její známé. Z této zakázky předkládáme pár fotografií i v detailech, abyste přesně věděli, jaký produkt v případě Vašeho rozhodnutí kupujete. 3 roční záruka je jako bonus samozřejmostí  🙂