Žaluzie, rolety a stínící technika od roku 1993
Tags:

S opětovnou důvěrou se na naši firmu obrátil pan majitel restaurace Dobrá chvíle v Neslovicích, která si v širokém okolí svým vyjímečným přístupem získává stále větší věhlas a uznání .

Poté,co jsme v minulosti realizovali stínící techniku v prezentačním salonku a úspěšně vyřešili netěsnosti okenních výplní, nás pan majitel pověřil zastíněním prostoru kuchyně kvůli nežádoucímu teplu i přímému slunečnímu svitu. Společně jsme navrhli řešení interierových rolet, avšak s látkou, která má z venkovní strany pogumování, tu jsme však kvůli riziku situovali společně s opačným odvíjením právě do prostoru kuchyně, aby se látka dala v tomto prostředí bez problému omývat a udržovat tak v čistotě.

Stávající igelitové pytle nalepené na skle už opravdu nevyhovovaly, navíc látka nových rolet na sebe váže i teplo a zpříjemní celému personálu pracovní proces.

Pan Holoubek je s naším návrhem i realizací spokojen. Na závěr jsme dostali skvělé dýško v podobě Pene s čerstvým lososem. Nutno dodat, že estetika i chuť  byla na velmi vysoké úrovni, přitom jídlo bylo ten den jedním z nabídek  v běžném poledním MENU

Firma Žaluzie Koblížek celému kolektivu Dobré chvíle děkuje za důvěru. Přejeme mnoho spokojených hostů. A zde je pár snímků z této zajímavé a inspirativní zakázky 🙂

A zde ještě předkládáme vyjádření majitele:
http://www.nejremeslnici.cz/reference/88236