Žaluzie, rolety a stínící technika od roku 1993

Tentokrát jsme museli projít náročným tendrem asi o 10ti uchazečích a abychom tuto zakázku získali, nabídli jsme 20ti leté zkušenosti, kvalitní zboží, delší záruku, přesné navržení a plán zakázky,dobrou cenu a jako vždy ještě něco navíc. Po týdnu nám bylo oznámeno ,že jsme toto výběrové řízení vyhráli a my jsme mohli začít pracovat na realizaci.

Vedení školy nejen pro neslyšící nás pověřilo dodávkou 2 venkovních rolet do prostoru výdejny v kuchyni, avšak podmínkou bylo zajištění zamykání rolet proti vytažení v čase, kdy se jídlo nevydává. Naše řešení petlic v koncových lamelách slavilo úspěch už z toho důvodu, že k zamykání není potřeba žádného klíče, pouze posunutí prvku do strany.

Dle požadavku a přání jsme ještě osadili mateřskou školku, internát pro neslyšící a společenskou místnost hezkými Iso kompakt žaluziemi v celostínící variantě s hezkou matně bílou lamelou včetně čistě bílých nosníků.

Po shlédnutí naší práce vyjádřili zaměstnanci uspokojení a ještě jsme dostali další zakázku a to zastínění počítačové učebny.

Firma Žaluzie Koblížek tímto vedení Mateřské školy, Základní školy i Domova mládeže v Ivančicích děkuje za důvěru.

Přejeme mnoho příjemných chvil s našimi žaluziemi. 🙂

A zde je pár snímků z této rozmanité zakázky…..