Žaluzie, rolety a stínící technika od roku 1993
Tags:

Obrátil se na nás zákazník z Padochova, kterému jsme před léty instalovali do rodinného domu venkovní rolety s plastovými lamelami. S touto variantou je nadmíru spokojen a roky mu rolety slouží ku spokojenosti. Proto neviděl důvod dávat dražší rolety s hliníkovou lamelou, ale rozhodl se rozšířit zbytek oken stejným prvkem.

Tato varianta se již moc nevyrábí, poněvadž tyto rolety si získaly nevalnou pověst především díky podomním montérům z jihu, museli jsme řešit dodavatele, jelikož naši stávající 2 vyrábějí pouze rolety dražší –  s hliníkovými lamelami.

Nakonec se nám asi po měsíci sondáže podařilo oslovit kvalitního dodavatele za relativně velmi dobrou cenu pro zákazníka.

Zákazník sice čekal 5 týdnů ,ale podařilo se nám mu vyhovět a ještě budeme příští týden na rolety instalovat sítě proti hmyzu s odskočeným profilem.

Zákazník nás ujistil v tom, že i cenově dostupnější venkovní rolety s kvalitní plastovou lamelou mohou fungovat bez problému ke spokojenosti i několik let.

Pokud plánujete podobně řešit vaše zastínění,neváhejte nás na čísle  602 733 688 nebo emailem kontaktovat. Máme opět v nabídce kvalitní venkovní rolety s plastovou lamelou 🙂