Žaluzie, rolety a stínící technika od roku 1993
Tags:

Nastal čas markýz a my jsme byli osloveni majitelkou hezkého rodinného domu v Omicích,zda – li bychom mohli zpříjemnit posezení terasy a zároveň jí opravili dosluhující žaluzie.

Problém byl v tom,že celý rodinný dům je zateplen výrazně hlubokým materiálem a tudíž ukotvení markýzy do zdi nepřicházelo v úvahu.

Museli jsme proto řešit uchycení do krovu tak,abychom zajistili uložení konzol do více vrstev kvůli bezpečnosti,ale zároveň zachovali estetiku a fukčnost markýzy.

Tu jsme umístili těsně pod okap a zároveň nastavením většího sklonu docílili požadovaného efektu a funkčnosti zastínění.

Majitelka byla výsledkem doslova nadšena a s realizací od firmy Žaluzie Koblížek vyjádřila upřímnou spokojenost. Poté jsme ji zasvětili do grifu ovládacího prvku tak,aby bylo použito co nejmenší námahy při stahování i roztahování látky

A my Vám zde také překládáme pár snímků z výsledku naší práce. Jak se toto dílo podařilo necháváme na Vašem posouzení. Pokud chcete řešit podobné zastínění, neváhejte nás na tel.čísle 602 733 688  kontaktovat – dostanete delší záruku a zboží,které Vám bude roky bezchybně sloužit 🙂