Žaluzie, rolety a stínící technika od roku 1993
Tags:

S opětovnou důvěrou nás oslovila majitelka nádherného domu v Ivančicích,
zda- li by jí naše firma Žaluzie Koblížek mohla zrealizovat dodávku a montáž markýzy. Inspiraci totiž našla v našich referencích.
Realizaci komplikovala výrazně zateplená fasáda, ukotvení jsme tedy provedli s maximální pečlivostí a důrazem na bezpečnost.

Jelikož jsme na tomto domě již před léty vyřešili stínící techniku a kompletní zasíťování objektu proti hmyzu, byla tato výzva pro nás povinností – realizovat další  představu našeho V.I.P. zákazníka. Věříme,že jsme požadavek  klienta na celokazetovou (látka se navíjí do ochranného boxu) markýzu úspěšně dokonali.

Navrhli jsme totiž  řešení polokazetové markýzy,kdy se látka navine do boxu,ale volán zůstane vyvěšen.Tato varianta je nepoměrně levnější než celokazetová markýza,tím jsme zákazníkovi ušetřili nemalé prostředky a výsledná realizace splnila zcela představy majitelky. Pokud vás toto řešení oslovilo,neváhejte nám zavolat na číslo 602 733 688. Je daleko efektivnější,levnější a nepoměrně estetičtější než nesmyslné stříšky dodatečně montované nad markýzou.

A zde vidíte výsledek 🙂