Žaluzie, rolety a stínící technika od roku 1993

Tentokrát jsme dostali důvěru na zakázku, která se nenaskytne každý týden. Firma TLC  zabývající se profesionálním vzděláváním nás oslovila s cílem navrhnout a zrealizovat zastínění do jejich nových kancelářských prostor v 17. patře nejvyšší výškové budovy v České republice – AZ Tower Brno ,která rychle vyrostla vedle M- paláce.

V celé budově je klimatizace a proto jsme navrhli do oken interierové Iso kompakt celostínící žaluzie celé ve stříbrné barvě včetně stříbrných nosníků,závaží i ovládacích řetízků ,jelikož okna mají také stříbrné doplňky.

Do ostatních prosklených ploch by se nám líbily klasické vertikální žaluzie ve sněhobílé barvě. Museli jsme řešit i atypické plochy tak,aby bylo vedení firmy opravdu spokojeno. Naše návrhy tedy byly odsouhlaseny s tím, že dílo musíme dokončit v poměrně krátké době.

Vše se podařilo a zákazník vyjádřil s firmou Žaluzie Koblížek i díky prodloužené 36 měsíční záruce upřímnou spokojenost. My firmě TLC děkujeme za důvěru a věříme,že naše zastínění bude dlouho a bezchybně sloužit.

A pro Vás zde máme pár fotografií, abyste posoudili naše zrealizování této vyjímečné zakázky 🙂
Pokud potřebujete zastínit podobné prostory,neváhejte nás na čísle 602 733 688  nebo mailem kontaktovat