Žaluzie, rolety a stínící technika od roku 1993
Tags:

Oslovil nás pan majitel firmy z Vážan nad Litavou, zda – li bychom mu navrhli řešení uzavřít výklenek,do kterého skladuje materiál pro výrobu a další komponenty. Jeho požadavek byl  takový, aby mohl do prostoru také rychle vstupovat – nabrat zboží – uzavřít a odjet.

Řešení bylo jasné a shodli jsme se na něm – předokenní roleta s kvalitními lamelamy, výkonným motorem a dálkovým ovládáním s dosahem kolem 15ti metrů.

Realizace nebyla jednoduchá – museli jsme též řešit doraz rolety, jelikož výklenek nekončil na zemi,ale metr nad ní, tedy v prostoru, kde roleta neměla jakoukoli formu dorazu.  Zvolili jsme tedy metodu, kdy jsme za dorazovou desku použili vodící nohu rolety, ta nám kromě dorazu posloužila i jako rovinná základní deska pro montáž samotné rolety. Vrtali jsme poměrně do měkkého materiálu a tak jsme museli využít pár našich letitých zkušeností a fíglů.

Nakonec vše dobře dopadlo a majitel se ode dneška, tj. od 25.10.2013 může těšit z velmi komfortního ovládání tohoto stínícího prvku. který v tomto případě slouží k uzavření pracovního prostoru. A Vy můžete být u toho 🙂 .  Shlédněte nejenom fotografie,ale i video z této povedené zakázky

Zákazník je spokojen, vyslovil naší firmě poklonu a doporučení pro další budoucí zakázky.  Děkujeme 🙂