Žaluzie, rolety a stínící technika od roku 1993
Tags:

Zákazník nás požádal o realizaci předokenní rolety chránící vstupní dveře, jelikož přes ně stále do domu procházel chlad a v domě byla i přes intenzivní topení výrazná zima.Nejprve jsme museli utěsnit a vyrovnat styčné plochy,na které se samotná roleta montovala a speciálním těsněním zabránili bočním průtahům studeného vzduchu.

Protože v domě bydlí také paní v pokročilejším věku,museli jsme ještě vyřešit situaci pro paní vyžadující,aby ovládání rolety probíhalo co nejmenší silou.

Využili jsme tedy pružinové protiváhy,která nám zabezpečí lehké ovládání doslova jedním prstem. Další nespornou výhodou systému pružinové protiváhy je,že se přes zeď nevrtá z místnosti jediný otvor, jak tomu běžně bývá při ovládání klikou nebo nekonečnou šňůrou.

Venkovní roleta má samozřejmě hliníkové lamely s polyuretanovou izolační výplní,vodící nohy jsou taktéž z kvalitního hliníku.

Pro pocit bezpečí jsme do rolety vložili ještě kvalitní uzamykatelný mechanismus.

Po měsíčním telefonátu nás paní ujistila,že je s naším návrhem i realizací velmi spokojena a v dalších měsících nás osloví i k dokončení zastínění oken tímto systémem. Za pozitivní reakci velmi děkujeme  🙂 a jsme rádi,že jsme mohli pomoci vyřešit požadavky zákazníka a ještě zvýšili bezpečnost objektu.