Žaluzie, rolety a stínící technika od roku 1993

Že je možné úplně všechno, jsme se přesvědčili dnes. S takovým požadavkem jsme se za 25 let působení firmy ještě nesetkali.

Zákazník preferoval volný pohyb papouška v jeho zimní zahradě, ten měl papoušek i doposud, ale pouze při zavřených dveřích, aby neuletěl .  Vyslechli jsme  tedy přání zákazníka, který sdělil, že papouškovi je v zimní zahradě teplo a potřebuje být na čerstvém vzduchu.

Společně jsme navrhli řešení posuvných síťových dveří, kdy díky nim lze  polovinu stávajícího francouzského obrovského prosklení otevřít naplno, papoušek může tedy nerušeně létat, nezdrhne a bude na červstvém vzduchu – tedy určitě velmi spokojený.

A aby toho nebylo málo, a papoušek byl ještě víc v pohodě a doslova v ráji, rozhodl se zákazník osadit prosklení ještě jedněmi stejnými posuvnými síťovými dveřmi na opačné straně,  aby mohl otevřít i druhou polovinu dveří –  papoušek se tedy bude rozplývat blahem, tímto krokem mu zákazník bude simulovat doslova volný pohyb v přírodě   🙂

Avšak kvůli finanční náročnosti zakázky až na jaře.

Majitel i papoušek „Bubi “ jsou spokojeni a Vy shlédněte několik fotografií, ale i video z této netradiční a hezké zakázky……

A my náročnému zákazníkovi, tentokrát již opětovně děkujeme za vyslovení důvěry naší firmě …