Žaluzie, rolety a stínící technika od roku 1993

Před časem nás oslovila mladá paní, která se nedávno nastěhovala do čerstvě zrekonstruovaného a útulného domku v Němčicích. Její požadavek byl zprvu takový,abychom jí dodělali žaluzie v kuchyni a v mezipatře – tato okna má situovaná do  dvora.

Paní měla nepříjemný pocit šmírování a pověřila nás, abychom ji tohoto pocitu navždy zbavili. Navrhli jsme jí tedy nádherné žaluzie s půlkulatými nosníky v celostínícím provedení, kde není vidět ani přes středové vytahovací otvory, poté jsme zaměřili žaluzie úplně do krajů,aby již žádný voyaer neměl sebemenší šanci. Paní je přes pracovní týden velmi vytížena, nezbývalo než  jí navrhnout montáž v sobotu. S tímto nadšeně souhlasila.

Při montáži se paní zmínila, že by potřebovala pořešit i zastínění nebo nejlépe zatemnění horního patra osazeného střešními okny značky KUBESO. Po vzájemné dohodě jsme zvolili originální doplňky KUBESO, které svoji funkčností a vyjímečnou estetikou ještě více zvelebí její pěkný dům. Neznačkové levnější varianty jsme po dohodě zavrhli. Paní vybrala béžový odstím ve variantě zcela zatemňujících rolet, kdy je po úplném zatažení v místnostech opravdu tma. Takto jí to maximálně vyhovuje .

Tato zakázka se povedla a paní na konci vyjádřila spokojenost s naší firmou. Dále ocenila, že jsme jí i časově vyšli vstříc a pracovali v sobotu.

S dobrým pocitem jsme se s paní rozloučili a věříme, že jsme byť jen malou měrou přispěli ke zvelebení jejího krásného bydlení

Děkujeme za důvěru, přejeme nekonfliktní sousedy a příjemné chvíle v novém bydlišti …..  🙂