Žaluzie, rolety a stínící technika od roku 1993

Obrátil se na nás zákazník s požadavkem zasíťování vstupních dveří do karavanu, když mu bylo již několikrát sděleno,že neexistuje v tomto případě žádná varianta, jak síť namontovat. Po shlédnutí dveří zevnitř jsme konstatovali,že se do díla pustíme, ale šlo o veliký risk.

To se v plné míře potvdilo, navrhli jsme variantu vertikálně položené svinovací sítě, po běžném nástinu montáže jsme však zjistili,že dveře od karavanu nepůjdou kvůli navíjecímu bubnu zavřít,což byl pro nás docela šok. Na případná rizika jsme dopředu zákazníka upozornili a proto jsme buben museli oddálit tak,aby nezavazel dveřím. Problém byl však v tom,že v místě oddálení již končila prohlubeň podlahy a kdybychom buben umístili na vyvýšené místo, spodek prostoru by již síť nezasáhla,byla by tam tudíž díra a vodící noha by zasahovala nad nášlap spodku dveří,což bylo nemyslitelné. Proto jsme zvolili jediné možné řešení vysekat do podlahy díru,tak abychom dostali buben a vodící lištu pod úroveň nášlapu. nebylo to jednoduché,abychom se k podlaze dostali, museli jsme demontovat a upravit plastový podlahový výlisek a poté teprve vysekat otvor – prostor pro buben. Nutno konstatovat,že jsme pracovali ve velmi stísněném prostoru,kde šlo doslova o každý milimetr.

Při vysekávání jsme ale narazili na kabel motoru, který zvedá venkovní schody, proto jsme museli pracovat s velkou opratrností. Po 4 hodinách pečlivé práce se podařilo zákazníkův požadavek zrealizovat a my nyní předkládáme pár snímků z této poučné a inspirativní zakázky.

Zákazník vyjádřil s naší prací upřímnou spokojenost. 🙂