Žaluzie, rolety a stínící technika od roku 1993

Tentokrát se na nás obrátila zákaznice, které jsme před léty dodali naše kvalitní žaluzie do kastlových oken. Poněvadž byla celá léta s našimi žaluziemi spokojena a bez problému jí fungovaly, využila našich služeb i nadále.

Naší povinností je vyhovět opětovné důvěře s maximální pečlivostí, proto jsme paní navrhli do jejich nádherných dřevěných oken celostínící Iso kompakt žaluzie – nosníky a vytahovací řetízky jsme sladili do barvy oken, prostor výplně – tedy lamely, žebříčky a vytahovací pásek jsme situovali do stříbrné barvy. Žaluzie takto nadstandartně dovírají a společně s půlkulatými nosníky i velmi dobře vypadají.

Paní byla naším návrhem i realizací doslova nadšena a vyjádřila upřímnou spokojenost. A my předkládáme pár fotografií, jak se tato zakázka povedla, posuďte sami. Na naše produkty Vám záruku ještě o rok prodloužíme a v případě pozáruční opravy Vás velmi zvýhodníme.

Máte – li zájem o podobné zastínění, neváhejte nás mailem nebo na čísle 602 733 688 kontaktovat. Naší prioritou je za dobrou cenu dodat kvalitu s dlouhodobou bezproblémovou funkčností, estetiku, kvalitní montáž a krátké dodací lhůty = spokojený zákazník   🙂