Žaluzie, rolety a stínící technika od roku 1993

Oslovil nás majitel nádherného nového podkrovního bytu v Ivančicích. Poté, co jsme mu v létě instalovali krásnou markýzu nás oslovil opět – tentokrát s požadavkem zastínění. Požadoval originální doplňky do střešních oken a mimo jiné i zastínit atypické obdelníkové okno,které je součástí balkonové sestavy.

Následně,co jsme společně vybrali odstíny, došlo tedy k realizaci, nutno podotknout,že atypickému obdelníku předchází velmi přesné i pečlivé vyměření, které je důležitou složkou pro úspěšnost realizace. Majiteli jsme jako vždy vyhověli i v čase, poněvadž ho neměl kvůli zaneprázdnění v dopoledních hodinách, celou zakázku jsme realizovali až po jeho příchodu ze zaměstnání.

Rolety od Veluxu jsou estetikou i funkčností v úplně jiném levelu než neznačkové rolety, majitel tedy volil kvalitu Veluxu – od naší firmy s grátis montáží a stejnou cenou jako v Eshopu Velux.

Iso kompakt bezděrové žaluzie máme vychytány nádhernými půlkulatými nosníky, žaluzie mají nadstandartní dovíratelnost a při zastínění nejsou vlivem bezděrového systému vidět středové průsvity vycvakaných dírek,kterými prochází vytahovací pásky.
Protože jsou dírky v krajích lamely, druhá lamela dírky vždy překryje a tím žaluzie  plní svůj účel kompaktněji a je celkově hezčí

Atypická obdelníková žaluzie jen krásně doplňuje výslednou estetiku celé realizované zakázky.

Shlédněte, jak se nám tato zakázka povedla. Majitel je spokojen a vyjádřil i souhlas s prezentací v novinách Zrcadlo

Pokud se Vám naše práce líbí, neváhejte nás kontaktovat. Spokojenost zákazníka je u nás na 1. místě.    DĚKUJEME